^ Do góry

Najbliższe imprezy

  •  

     

Wyszukiwanie

Imprezy

logo36rm

Rallye Stettiner Haff

Licznik odwiedzin

Ilość odsłon580957

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Autoshow - targi motoryzacyjne

Tede BB12 LOGOv2

Targi motoryzacyjne w nowej odsłonie – zapraszamy na AUTOSHOW SZCZECIN!

Autoshow Szczecin 2017 już w dniach 13-15 października. Impreza jak co roku odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS), jednak pierwszy raz na jesień.

Targi zajmują teren ponad 28000 m2, a dzięki swojej rozległości i bogatej ofercie są największym tego typu wydarzeniem w naszym regionie. W hali ustawione będą stoiska z branży motoryzacyjnej, a teren zewnętrzny będzie stanowić Arenę Pokazów.

Impreza rozpoczyna się w dniu 13 października Wieczorem Premier, podczas którego zaprezentowane będą najnowsze premiery szczecińskich dilerów. Niektóre przyjadą do nas prosto z Frankfurtu! W dniach 14-15 października w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędą się targi, a na terenie zewnętrznym atrakcje dla koneserów motoryzacji. Będzie można zobaczyć m.in.: niesamowity tor Super Enduro, zawody Car Audio, pokazy drift.

W sobotę 14 października odbędą się III Mistrzostwa Arm Wrestlingu. Miłośnicy sportów walki będą mieli okazję zobaczyć emocjonujące pojedynki z udziałem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Startujący podzieleni są na kategorie wagowe. Walki na lewą i prawą rękę odbywają się osobno, tak więc można być mistrzem na obie ręce. O zwycięstwie nie decyduje wyłącznie siła, równie ważne są technika i taktyka.

Kolejną atrakcją którą przygotowaliśmy są II Mistrzostwa Twerk – WEST COAST TWERK QUEEN '17. 15 października już po raz drugi scena w hali MTS zatrzęsie się w gorących rytmach! Przed nami widowiskowa rywalizacja, której zwieńczeniem będzie koncert gwiazdy - rapera i miłośnika motoryzacji TEDE. Koncert odbędzie się 15 października o 15:00 na scenie głównej.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą firm ubezpieczeniowych, wypożyczalni aut, serwisów samochodowych, hurtowni motoryzacyjnych, motocyklowych i firm z akcesoriami. Nie zabraknie sprzętu tuningowego, car audio i narzędzi dla warsztatów samochodowych.

Autoshow to też akcja pomagająca potrzebującym: Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci będzie podczas imprezy kwestować na potrzeby fundacji.

Scena główna, ciągły i ciekawy program gwarantuje dużą liczbę odwiedzających. Organizatorzy spodziewają się 20 000 odwiedzających - więc nie może zabraknąć i Ciebie!

Bilety wstępu 15 zł, dzieci do lat 7 gratis.

Organizator Targów Autoshow:
Paweł Sałabun
PROJECT MANAGER
U.STUDIO
Tel. + 48 503 652 757
Tel fax 91 43 43 116
mail: pawel@ustudio.pl

Tede PLAKAT ESKA  A4