^ Do góry

Najbliższe imprezy

  • Baltics rally plate28.05 - 10.06.2017
    Lotnisko Broczyno 09.06.2017 13:55
    Szczecin, Wały Chrobrego 10.06.2017 9:30


    37 Rajd Magnolii
    20-21.05.2017

     

Wyszukiwanie

Imprezy

logo36rm

Rallye Stettiner Haff

Partnerzy

 

stoppijkier

solocar logo q1smallpng


Licznik odwiedzin

Ilość odsłon551842

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Klub

STATUT Klubu

ZARZĄD Klubu

 

 

Kierowcy:

 

 Mirosław Rogowski 

DSCF4082

DSCF4087

DSCF4099

 

 Piotr Antonowicz

PA1

PA2

PA3

 

 Paweł Krężelok 

pk1

pk3

pk4

Osiągnięcia

 2013

- Wicemistrz Świata - Kart World Championship 2013 - Dania - Najlepszy wynik w historii polskiego kartingu halowego!
- Vice-Mistrz Polski w Kartingu Halowym kategoria Junior (PIKC 2013)
- 5 (Race 1) oraz 6 (Race 2) w pierwszej rundzie KIA LOTOS RACE 2013 na torze Hungaroring. Debiut !!! 
- Testy (Volkswagen Castrol Cup) na torze Slovakia Ring
- 1 (POLE POSITION) oraz 3 (Race 2) w trzeciej rundzie KIA LOTOS RACE 2013 na torze Eurospeedway Lausitz.
- 3 Miejsce (Volkswagen Castrol Cup) na torze Hungaroring
- 2 miejsce - sesja kwalifikacyjna (Volkswagen Castrol Cup) na torze Poznań
- 4 miejsce (Volkswagen Castrol Cup) na torze Poznań
2012 
– 3 miejsce w klasie „Debiut” podczas IX Rundy Pucharu Auto Klubu Szczecin; 
– 4 miejsce w kategorii „Młode Wilki” podczas Wyścigu Mistrzów: Rajdowcy kontra Wyścigowcy; 
– 5 miejsce w kategorii Junior podczas Skandynawskiego Wyścigu Mistrzów (najlepszy wynik Polaka w historii tych zawodów); 
– 14 miejsce w sztafecie 24 godzinnej w Belgii - start w najmocniejszej polskiej drużynie z pośród 4 
– 7 miejsce w sztafecie podczas 12 godzinnego nocnego wyścigu w Belgii (najwyższe miejsce w historii polskiego kartingu długodystansowego); 
– testy w fabrycznym zespole Maranello na włoskim torze w Lonato; 
– debiut w mistrzostwach Niemiec (NKC) w kar¬tingu profesjonalnym, na torze Harzring; 
– testy wyścigowego Kia Picanto na torze Poznań; 
– 3 miejsce puchar Wrocławia WRC kat. Senior 
– reprezentant Polski w Halowych Mistrzostwach Świata w Kartingu w Essen; 
– 1 miejsce puchar Wrocławia WRC kat. Junior 
– zawodnik Team Poland (najlepsza w Polsce halowa drużyna kartingowa); 
– rekordzista jednego z najlepszych torów halowych w Europie – Silver Hotel & Gokart Center 

 

Karol Braun

honda nowa

rally 1

 

Jakub Wachla

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Osiągnięcia

 

2015

- Dalsze wspólne starty z Błażejem Czekanem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Niemiec.
 

2014

- Powrót do Rajdów Samochodowych po dłuższej przerwie ;-). Debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Niemiec – Lausitz Rallye -09-11.10.2014 – 3 miejsce w klasie 8

- Havelland Rallye – 07-08.11.2014. – 9 miejsce w klasie 8 (po złapaniu 2 kapci i zakopaniu w muldzie piachu)

2004

- Debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski – Rajd Nikon 2004 – wypadek na 4 OS.

2003

3 Rajd Mazowiecki – Otwock 25-26.04.2003 – 3 Runda RSP PZM
- 18 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 13 miejsce w klasie Super 1600
- 10 miejsce w klasie N2

34 Rajd Festiwalowy – Nysa 16-17.05.2003 – 4 Runda RSP PZM
- 17 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 10 miejsce w klasie Super 1600
- 5 miejsce w klasie N 2

1 Rajd Sudecki – Świdnica 13-14.06.2003 – 5 Runda RSP PZM
- 13 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 7 miejsce w klasie Super 1600
- 6 miejsce w klasie N 2

4 Rajd Nikon – Wałbrzych 11-12.07.2003 – 6 Runda RSP PZM
- 10 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 6 miejsce w klasie Super 1600
- 4 miejsce w klasie N 2

12 Rajd Bałtyku – Gdynia 15-16.08.2003 – 8 Runda RSP PZM
- 23 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 18 miejsce w klasie Super 1600
- 8 miejsce w klasie N 2

5 Rajd Śnieżki – Tarczyce 26-27.09.2003 – 9 Runda RSP PZM
- 13 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 7 miejsce w klasie Super 1600
- 3 miejsce w klasie N 2

 

Rajd Magnolii - Szczecin
-  4 miejsce w klasyfikacji generalnej
-  1 miejsce w klasie N2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA SEZONU 2003
- 30 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 16 miejsce w klasie Super 1600
- 8 miejsce w klasie N 2
- 19 miejsce Automobilklubu Szczecińskiego

 

2002

4 Rajd Śnieżki – Jelenia Góra 30–31.08.2003 – 8 Runda RSP PZM
- 31 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 7 miejsce w klasie N 2

1 Rajd Bałtyku – Sopot-Kartuzy 20-21.09.2002 – 9 Runda RSP PZM
- 15 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 4 miejsce w klasie N 2

30 Rajd Cieszyńska Barbórka 22-23.11.2002 – 10 Runda RSP PZM
- 50 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 10 miejsce w klasie N 2

Rajd o Puchar Polskiego Radia – I Eliminacja RSMWZ
- 5 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 2 miejsce w klasie N 3

Rajd o Puchar TVP 3 – II Eliminacja RSMWZ
- 4 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie N 3

Rajd o Puchar Głosu Szczecińskiego – IV Eliminacja RSMWZ
- 3 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 2 miejsce w klasie N 3

Rajd o Puchar Kuriera Szczecińskiego- V  Eliminacja  RSMWZ
- 2 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie N 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA RSMWZ SEZON 2002
- 4 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie N 3KLASYFIKACJA KOŃCOWA SEZONU 2002 RSP PZM
- 40 miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej
- 15 miejsce w klasie N 2
- 32 miejsce Automobilklubu Szczecińskiego

 

2001

Rajd Kwitnącej Magnolii – I Eliminacja RSMWZ
- 1 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasyfikacji aut o poj. powyżej 1400 ccm

Rajd o Puchar Polskiego Radia Szczecin – II Eliminacja RSMWZ
- 5 miejsce w klasie N 4

Rajd o Puchar Telewizji Polskiej S.A.- III Eliminacja RSMWZ
- 4 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 3 miejsce w klasie N 4

Rajd o Puchar Gazety Wyborczej – IV Eliminacja RSMWZ
- 4 miejsce w klasie N 2

Rajd o Puchar Głosu Szczecińskiego – V Eliminacja RSMWZ
- 4 miejsce w klasie N 2

Rajd o Puchar Kuriera Szczecińskiego – VI Eliminacje RSMWZ
- 6 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie N 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA RSMWZ SEZON 2001
- 2 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 3 miejsce w klasie N 4
- 4 miejsce w klasie N 3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KONKURSU O TYTUŁ NAJZRĘCZNIEJSZEGO KIEROWCY SZCZECINA W SEZONIE 2001
- 1 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie aut o poj. powyżej 1600 ccm


2000

Rajd Kwitnącej Magnolii
- 3 miejsce w klasyfikacji generalnej

Rajd o Puchar Carsystem-Voss
- 1 miejsce w klasyfikacji generalnej
- 1 miejsce w klasie aut o poj. powyżej 1400 ccm

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KONKURSU O TYTUŁ NAJZRĘCZNIEJSZEGO KIEROWCY SZCZECINA W SEZONIE 2000
- 1 miejsce w klasyfikacji generalnej

1999

Zwycięstwo w trzech imprezach typu Jazd Zręcznościowych

Artur Jarosz

Osiągnięcia
2013

Wicemistrz klasy 4 klasyfikacji rocznej Mini OES o Puchar CARFIX BMW
4 miejsce w klasie 4 klasyfikacji rocznej Samochodowych Mistrzostw Stargardu naszywki.pl
1 miejsce w klasie 4 na 5 rundzie Mini OES o Puchar CARFIX BMW
1 miejsce w klasie Kamikaze na I rundzie Pucharu MazdaSpeed Cup
2 miejsce w klasie 4 na 4 rundzie Mini OES o Puchar CARFIX BMW
3 miejsce w klasie 4 na 2 rundzie Mini OES o Puchar CARFIX BMW

 2012

II Wicemistrz klasy II klasyfikacji rocznej Pucharu Okręgu Zachodniopomorskiego KJS
3 miejsce w klasie II na I KJS Chojna
2 miejsce w klasie Kamikaze na I rundzie Pucharu MazdaSpeed Cup

 

 

 

Sędziowie:
 

Ekipa sędziowska chronometrażu regularnie jeżdżąca po imprezach w Polsce, obsługująca takie imprezy między innymi jak Toruński Rajd Samochodowy, Rajd Prząśniczka, Rajd Nowomiejskie Szutry, Rajd Brodnicki i wiele innych.
 

-Agnieszka Wasylinka 

-Agnieszka Kwiatkowska 

-Anna Monasterska 

-Marcin Kolczyński 

-Daniel Papuga 

-Grzegorz Kamiński 

-Tomasz Murat 

-Krzysztof Żubryk 

-Darek Matysiak 

-Ryszard Wolan (prezes AKS) 

-Wojciech Wolan (sędzia główny AKS. Tel. 888 300 566)